O PROJEKTE

Na ploche o rozlohe viac ako 13.000m2 ponúkne v Záhorskej Bystrici projekt WESTPARK vo svojej I. etape 66 bytov, 6 nebytových priestorov vo výmerách od 50m2 a 72 podzemných parkovacích státí v bytovom dome Borievka , ktorý bude prvým zo štvorice 5-podlažných bytových domov tvoriacich exkluzívny komplex s oddychovou aj aktívnou zónou, a to len 15 min. od centra Bratislavy.

1 – 4 izbové byty budú disponovať veľkorysými loggiami alebo balkónmi resp. terasami alebo predzáhradkami. Ku každému bytu bude na výber pivničná kobka v troch rôznych veľkostiach. Rovnako bude možnosť výberu štandardného alebo väčšieho parkovacieho státia. Ceny príslušenstva závisia od Vášho konkrétneho výberu.

Projekt  WESTPARK  ponúkne zaujímavý životný priestor spájajúci bývanie, šport a relax v prírode v tesnom dotyku Malých Karpát. Znásobenie pohodlia a relaxu Vám poskytne neďaleké fitness, wellness a aktivity centrum - FajnClub. 

O PROJEKTE

Lokalita

Projekt  WESTPARK  vyrastá v atraktívnej mestskej časti Bratislava - Záhorská Bystrica, pri Vápenníckom potoku, ktorý je od roku 2007 chráneným krajinným prvkom.
Bytové domy –  budú umiestnené za sebou v línii kolmej na Bratislavskú ulicu, ktorá je hlavnou prístupovou cestou k TV Markíza.

Dostupnosť do centra Bratislavy, resp. ostatných mestských častí a lokalít, je vďaka rýchlostným komunikáciám a napojeniu na diaľničnú sieť, jednoduchá a rýchla.
Asi 50m od  WESTPARK-u  sa nachádza obojsmerná zastávka Bratislavkej MHD s priamou linkou do centra.

Kompletne vybudovaná infraštruktúra a občianska vybavenosť je v Záhorskej Bystrici samozrejmosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza supermarket Billa, v blízkosti nájdete tiež hypermarket Metro, OBI či Merkury Market. Len 5 minút autom je vzdialené nové nákupné centru BORY MALL, ktoré poskytuje širokú paletu obchodných prevádzok a služieb vrátane príležitostí na trávenie voľného času.

Lokalita

Štandard

WESTPARK v sebe spája modernú architektúru, kvalitné materiály a vysoký bytový štandard, ku ktorému patria veľkorysé loggie, balkóny, predzáhradky k bytom na prízemí, resp. priestranné terasy k bytom na najvyššom poschodí. Samozrejmosťou a neodmysliteľnou súčasťou kvalitného bývania v dnešnej dobe je aj podzemné parkovanie a pivničné kobky, kde máme pre Vás pripravených na predaj 72 podzemných parkovacích státí a 69 murovaných pivničných kobiek. Možnosť výberu nadštandardného parkovacieho státia, alebo viacerých státí, spolu s možnosťou výberu menšej alebo väčšej kobky, určite tiež oceníte pri Vašom rozhodovaní.

Nosným konštrukčným prvkom bytových domov bude pevný železobetónový skelet, pričom steny budú z kvalitnej izolačnej tehly o hrúbke 30 cm. Vonkajší plášť bude zateplený 16 cm izoláciou a prekrytý kvalitnou omietkou. Použité okná budú plastové s izolačným trojsklom s funkciou mikro vetrania, ktoré majú vynikajúce zvukové a tepelné izolačné vlastnosti.

Veľký dôraz bude kladený na detailné prevedenie parapiet a balkónov tak, aby nedochádzalo k tepelným mostom. Vďaka týmto a samozrejme aj ostatným technológiám, ktoré budú použité, bude celá stavba zaradená do kategórie A v tepelnej bilancii.

Kúrenie a príprava teplej vody budú zabezpečované z vlastnej kotolne tak, aby bola vždy prítomná možnosť regulovať spotrebu plynu a nastavovať vlastnú vykurovaciu politiku každého domu. Samozrejmosťou je použitie overených a kvalitných kondenzačných kotlov značky Buderus.

Dáta a internet sú rovnakou samozrejmosťou pre nás ako vstupné dvere, ktoré budú  bezpečnostné a protipožiarne. Každý byt bude vybavený audio vrátnikom. V každej izbe bude možnosť dátovej komunikačnej linky tak, aby bola možnosť zapojiť TV a internet kdekoľvek v byte.

Prostredie schodísk bude vďaka átriovému efektu a použitiu strešných svetlíkov presvetlené. Vďaka použitiu protiprachových omietok budú domy pôsobiť čisto a sviežo aj po mnohých rokoch užívania. Domové a vnútorné brány sú navrhnuté a vyrobené zo špeciálneho alumíniového profilu tak, aby bez problémov slúžili dlhé roky.

Veľký dôraz sme kládli aj na kvalitu pri výbere výťahov. Značku Schindler, ktorá bola založená vo Švajčiarsku, predstavovať určite netreba. Za ňu hovoria produkty kde tichý chod a moderný dizajn sú samozrejmosťou.

Byty sa budú predávať v stave holobyt. Pre každého je tu samozrejme možnosť individuálnych úprav, ktoré naši projektanti zapracujú a v rámci klientských zmien zabezpečia ich realizáciu.

Konkrétne podmienky úprav bytov v rámci klientskych zmien budú výsledkom osobných jednaní, pričom spustenie ich realizácie plánujeme hneď po dokončení hrubej stavby.
Otvorenou možnosťou je dokončenie bytu do finálneho štandardu, ktorý síce neposkytujeme priamo, ale Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov, v určitých prípadoch aj z dodaného materiálu.

Štandard

Výhody a benefity

Prostredie v okolí   WESTPARK-u   a blízkosť lesov Malých Karpát na hranici mesta tvoria ideálnu kombináciu pre život človeka, ktorý môžeme smelo nazvať plnohodnotným. Revitalizovaný breh Vápenického potoka, ktorého tok je regulovaný, bude tvoriť v rámci areálu projektu  WESTPARK  oddychovú zónu pre príjemné trávenie voľných chvíľ. Už spomínané neďaleké fitness, wellness a aktivity centrum – FajnClub, spolu s novovybudovanými cyklochodníkmi a turistickými trasami poskytujú naozaj široké možnosti aktívneho trávenia voľného času.

Priamo v areáli  WESTPARK-u  sa bude nachádzať tiež detské ihrisko a Workout park, k relaxu a oddychu budú k dispozícii lavičky a plánované altánky s grilovacími krbmi umiestnenými v zátiší spomínaného potoka, aby sa spoločne strávené chvíle s priateľmi stali neopakovateľným zážitkom.

WESTPARK  je komunitným projektom vďaka primeranému počtu bytov. Máte tak možnosť poznať Vašich susedov, vytvárať komunitný život a cítiť sa vo svojom domove bezpečne. Svojim charakterom sa tento projekt stáva ideálnym miestom pre pokojný ale zároveň aktívny rodinný život, so širokými možnosťami trávenia voľného času pre celú rodinu.

Výhody a benefity

Stránka je chránená autorskými právami. Na stránke umiestnené materiály, textové alebo obrazové, je možné použiť len s písomným súhlasom spoločnosti EZ group, s.r.o. ©2016 EZ group s.r.o. All rights reserved.